Hakkımızda

Hakkımızda

BİOEX Biyoteknolojileri A.Ş. Profesyonel çalışma kadrosu ile sahip olduğu tevazu, insana saygı ve halka yakınlık öz değerlerinin bir parçası olarak tüm faaliyetlerinde başta sosyal sorumluluk projeleri olmak üzere, Sıfır Atık Felsefesinin toplum hayatına yerleşmesi amacıyla kurulmuştur.

Bu çerçevede yenilikçi yaklaşımlarını doğa sevgisi ile harmanlayarak, organik atıkların değerlendirilmesi konusunda profesyonel çalışma kadrosu ve sağlam yapılanması ile çalışmalar yürütmektedir.

Hedefimiz, organik artıkların çöpe atılması yerine doğa için yararlı hale getirmek amacıyla geri dönüşümlerini sağlamaktır. Bu anlamda da, hem uzman mühendislik kadromuzla, hem montaj, devreye alma ve teknik servis konularında donanımlı ekibimizle, hem de dünya standartlarındaki son teknolojileri kullanarak yaptığımız 100% yerli üretim Hızlı Fermantasyon Makinelerimizle; yurtiçi ve yurt dışında hizmet vermekteyiz. Çevre bilincimizi her daim ön planda tutarak doğaya ve gelecek nesillere sorumluluklarımızın bilincinde olup, geri dönüşümü hayat felsefesi haline getirmektedir.

BİOEX Biyoteknoloji A.Ş. geleceğimiz ve doğayı koruma adına sıfır atık ilkesi çerçevesinde, organik atıkların geri kazanımı için firmamız müşterilerine, insana ve doğaya verdiği önemi belirtmek adına; “çevre, kalite ve işçi sağlığı” konusunda almış olduğu; ISO 14001, ISO 9001, OHSAS 18001, “Hizmet Yeterlilik” belgeleriyle kanıtlamıştır. Dolayısıyla da bu bilinçle hazırlanan hızlı fermantasyon sistemlerimiz ve hizmetlerimiz daha kaliteli ve güvenlidir. %100 yerli ekipman üretimi ve anahtar teslim işletme projeleriyle hizmet vermektedir.

Hızlı Bağlantılar

Whatsapp iletişim

Müşteri Hizmetleri

Yardıma mı ihtiyacınız var? Whatsapp'ta bizimle sohbet edin